Rimel Pupa – per volum ekstrem

1,800 L

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Rimeli ikone i Pupes ne versionin ekstrem. Volum ekstrem i menjehershem. Efekt skenografik.
Ky rimel volum-krijues eshte revolucionar ne performancen dhe formulen e tij. Qerpiket tuaj do te fitojne volum te mahnitshem dhe intensitet qe me aplikimin e pare. Permbajtja eshte shume e pigmentuar, e lengshme dhe ngjitet ne qerpike ne menyre te perkryer pa peshuar mbi to. Furca e mprehte, e projektuar nga Pupa, ka nje seksion të dyfishte dhe mbledh sasine maksimale te produktit per ta shperndare menjehere ate ne nje menyre bujare dhe homogjene.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Rimel Pupa – per volum ekstrem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit