Rimel Pupa – per volum ekstrem

1,500 L

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Rimeli ikone i Pupes ne versionin ekstrem. Volum ekstrem i menjehershem. Efekt skenografik.
Ky rimel volum-krijues eshte revolucionar ne performancen dhe formulen e tij. Qerpiket tuaj do te fitojne volum te mahnitshem dhe intensitet qe me aplikimin e pare. Permbajtja eshte shume e pigmentuar, e lengshme dhe ngjitet ne qerpike ne menyre te perkryer pa peshuar mbi to. Furca e mprehte, e projektuar nga Pupa, ka nje seksion të dyfishte dhe mbledh sasine maksimale te produktit per ta shperndare menjehere ate ne nje menyre bujare dhe homogjene.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Rimel Pupa – per volum ekstrem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.