Fondatine serum Collistar – me SPF 15

3,760 L

Perfeksionon dhe uniformizon lekuren e fytyres duke krijuar nje pamje krejtesisht natyrale.

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

E lehte per tu aplikuar ne lekure, me nje efekt trajtues surprizues. Fondatina serum Collistar perfeksionon dhe uniformizon lekuren e fytyres duke krijuar nje pamje krejtesisht natyrale. Formula e saj ekskluzive eshte pasuruar me vitamine E, acid hialuronik dhe nje filter UV, te cilat stimulojne procesin natyral te hidratimit te lekures, shmangin efektet negative te radikaleve te lira ne te dhe nepermjet filtrit UV sigurohet nje mbrojtje e lekures se fytyres nga rrezet e demshme. Ne kete menyre lekura eshte gjithmone e hidratuar, e mbrojtur dhe dite pas dite fiton nje vitalitet te ri.

Aplikimi:

Per te arritur efekt maximal shkundni shishen e fondatines. Merrni disa pika te produktit, aplikoni ne fytyre dhe qafe duke masazhuar lehtesisht nga qendra drejt pjeses se jashtme te fytyres dhe nga poshte lart ne qafe.

Format: 30ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Fondatine serum Collistar – me SPF 15”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit