Korrektor mbushes per thonjte Collistar

1,700 L

Ushqen, mbron dhe forcon thonjte, duke favorizuar rikonstruksionin e tyre gradual…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje trajtim i jashtezakonshem per thonje i cili, ne saje te formules se tij te ve├žante te bazuar ne vitaminat A, E dhe F, kalcium, alga dhe ┬áPanthenol garanton menjehere rezultate te dukshme dhe nje veprim progresiv riperterites. Ky korrektor zbut siperfaqen e thonjve, vepron kundra zverdhjes se tyre, mbulon shenjat dhe imperfeksionet, ushqen, mbron dhe forcon thonjte duke favorizuar rikonstruksionin e tyre gradual.

FORMAT: 10 ml

Aplikimi:

Mund te perdoret i vetem per te zbutur siperfaqen e thonjve duke i dhene atyre nje pamje natyrale, ose mund te aplikohet perpara lyerjes se thonjve me manikyr per te zgjatur akoma me shume jetegjatesine e ketij te fundit.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Korrektor mbushes per thonjte Collistar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.