Trussardi My Name – Eau de parfum

8,300 L

Elegante… Joshese… 

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

MY NAME, aroma e re Trussardi, hulumton anen me femerore, te ndjeshme te markes permes nje projekti te bazuar ne temat e zbulimit dhe hulumtimit introspektiv. My Name eshte shprehje e identitetit te çdo gruaje dhe marredhenies se saj me boten qe e rrethon. Nje ekuilibër i ndjeshem mes trashegimise kolektive dhe diferencimit personal. Per nje grua joshese, te sigurt, ne sinkron me elegancen e Trussardit.

Permban: manushaqe te bardhe, jargavan, vanilje dhe ambroksan.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Trussardi

Formati

50ml, 100ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Trussardi My Name – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.