Victor Rolf Flowerbomb – Eau de parfum

10,400 L

E hijshme… Sensuale…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Flowerbomb eshte nje buqete lulesh shperthyese, qe e ben cdo gje me pozitive. Esenca e mijera luleve krijon nje arome ultra-femerore, te hijshme dhe sensuale.

Permban: jasemin Sambak, freesia, petale trendafili, patchouli, vanilje, cattleja.

Format: 50ml

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Victor Rolf

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Victor Rolf Flowerbomb – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.