CHANEL N°5 L’EAU – Spray 50ml

10,900 L

Moderne… E fresket dhe vibrante e te tashmes dhe te ardhmes…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Chanel N°5  eshte nje arome e guximshme dhe qe i reziston kohes..  N°5 eshte bere me shume se nje arome. Ajo eshte nje trashegimi olfaktore, një ide e feminitetit dhe nje kryevepër e elegances, qe kalon nga brezi në brez. I perjetshem dhe i guximshem, i thjeshte dhe i sofistikuar jane fjale qe pershkruajne fuqine e saj. Shishja prezantohet minimaliste ne detaje, per ti lene vend thjeshtesise dhe elegances duke u dukur si nje kristal i paster.

Notat kryesore: limon, mandarine, portokall,

Notat e mesme: trendafil, jasemin,

Notat baze: keder, myshk.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Chanel

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “CHANEL N°5 L’EAU – Spray 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.