Calvin Klein Euphoria – Eau de parfum 50ml

7,700 L

Florale… Joshese…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Euphoria si nje arome seksi dhe sensuale eshte krijuar per femren qe deshiron te clirohet nga monotonia, per te qene provokuese ne nje bote te mbushur me kenaqesi, surpriza dhe tundime. Aroma e saj eshte nje kontrast ndermejt frutave ekzotike dhe luleve joshese.

Permban: shege, hurme, orkide te zeze, manushaqe te zeze, lotus blossom, lule Champaca, amber i lengshem, dru mahogany.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Calvin Klein

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Calvin Klein Euphoria – Eau de parfum 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.