Versace Eros – Eau de toilette 50ml

7,000 L

Seksi… Pasionant… 

Pershkrimi

Pershkrimi

Eros eshte aroma qe interpreton burrerine sublime permes nje aure te shndritshme me nje freski vibruese, intensive qe sigurohet nga kombinimi i gjetheve te mentes, me mollen jeshile dhe limonin italian. Dashuri, pasion, bukuri dhe deshire jane fjalet kyce qe pershkruajne me se miri Eros nga Versace.

Permban: mente, molle jeshile, vanilje, limon italian, barbaroze, keder, myshk.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Versace

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Versace Eros – Eau de toilette 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.