Gucci Bloom – Eau de parfum

10,400 L13,900 L

Fitues i cmimit “Best of Beauty” nga Allure.

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Aroma e pare e krijuar nga Alessandro Michele: nje arome e dizenjuar per te celebruar origjinalitetin, vitalitetin dhe diversitetin e femrave qe lulezojne ne nje menyre te natyrshme, ekspresive dhe individuale. Gucci Bloom eshte krijuar qe te shpaloset njelloj si emri i tij, duke perfaqesuar  aromen e pasur te nje kopshti plot me lule te ndryshme ne lulezim. Tuberoza dhe jasemini kombinohen me Rangoon Creeper , e cila eshte nje lule unike e zbuluar ne Indine e Jugut dhe qe po perdoret per here te pare ne parfumeri per te krijuar nje arome te pasur qe e transporton mbartesen ne nje kopesht imagjinar.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Gucci

Formati

50ml, 100ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Gucci Bloom – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.