Back

Narciso Rodriguez for her – Eau de toilette 50ml

8,500 L

Sensuale… E dlire… E ngrohte…

For HER eshte kulmi i feminilitetit…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje klasik modern, For Her josh me deliresi, hijeshi dhe finese. Sensual dhe addictive, For HER eshte kulmi i feminilitetit…

Permban: myshk, petale trendafili, zambak, balsam benzoinik.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Narciso Rodriguez

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Narciso Rodriguez for her – Eau de toilette 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.