Dior Poison Girl – Eau de parfum 50ml

8,900 L

Moderne… E lire…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Poison Girl eshte nje arome ideale per vajzen moderne, seksi dhe te lire. Nje kurth i hijshem qe menjehere helmon dhe jep kenaqesi deri ne piken e varesise.

Permban: portokall te tharte, trendafil, bathe venezuelane.

 

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Dior

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Dior Poison Girl – Eau de parfum 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.