Narciso Rodriguez for her – Eau de parfum

9,800 L

Sensuale… E ngrohte…E dlire…

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje modern klasik, For Her josh me dliresi, hijeshi, finese.

For Her eshte nje arome sensuale dhe luminoze me perberes kryesor myshkun. E pasuruar me petale trendafili, zambak dhe amber krijon nje arome te paster florale.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Narciso Rodriguez

Formati

50ml, 100ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Narciso Rodriguez for her – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.