Guerlain Mon Guerlain – Eau de parfum 50ml

10,300 L

E ngrohte… Pikante…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Mon Guerlain, i ben jehone feminitetit te diteve te sotme, nje feminitet i forte, i lire, sensual, i frymezuar nga Angelina Jolie. Kjo arome e fresket orientale perbehet nga elemente te jashtezakonshem: livando Carla nga Provence, jasemini sambak nga India, dru sandali nga Australia dhe vanilje tahitensis nga Papua New Guinea.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Guerlain

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Guerlain Mon Guerlain – Eau de parfum 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.