Paco Rabanne One Million – Eau de toilette

7,000 L

I fresket… Pikant…

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje arome e guximshme per nje mashkull te sigurt dhe sensual. Qe ne notat e pare te shoqeron ndjesia spektakolare  tek e cila shfaqet shpirti dhe pasioni i nje mashkulli. Te ndjesh freskine e nje flladi qe pasi e ke shijuar deri ne fund te ben konfuz.

Notat kryesore: mandarin e kuqe

Notat e mesme: kanelle

Notat baze: qelibar, mente.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Paco Rabanne

Formati

50ml, 100ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Paco Rabanne One Million – Eau de toilette”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.