Armani Aqua di Gioia – Eau de parfum

8,000 L

Harmonia perfekte ndermjet femres dhe natyres. Nje arome e fresket, ideale per stine te ngrohta.

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Ne brigjet e Italise, ne ishullin e Pantelleria eshte nje vend ku deti Mesdhe me uje blu-jeshil takohet me diellin dhe token, duke krijuar nje ndjenje te lumturise, qetesise dhe optimizem.

Permban: mente, sheqer kaf, limon, jasemin, labdanum, piper te kuq.

Format: 50ml

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Giorgio Armani

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Armani Aqua di Gioia – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.