Miss Dior – Eau de parfum 50ml

10,700 L

Florale… E guximshme…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

E guximshme dhe elegante, Miss Dior zbulon elegancen e perjetshme ne nje arome florale. Esencat e agrumeve te larta, qe kombinohen me mandarinen siciliane dhe portokallin e kuq, sjellin guxim dhe energji. Zemra e Miss Dior eshte nje simfoni qe kombinon sensualitetin e Grasse Rose me Jaseminin Grandiflorum. Patchouli Indonesiani i jep asaj sofistikimin sensual dhe bashkekohor. Nje arome si Miss Dior eshte e lehte per t’u dashuruar.

Permban: portokall te kuq, jasemin arab, patchouli indonesian.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Dior

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Miss Dior – Eau de parfum 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.