Buzekuq Pupa – I’M

1,800 L

I pigmentuar , i bute , i rehatshem.

Fshij
SKU: N/A Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

I forte dhe i paster, definon buzet me nje ngjyre shume te pigmentuar, qe me aplikimin e parë, per nje rezultat te persosur. I bute, I lehte qendron ne menyre te perkryer mbi buze me nje rehati absolute.

Aplikimi:

Aplikoni mbi buzen e siperme duke filluar nga qendra drejt cepave te buzes. Me pas aplikoni ne buzen e poshtme nga cepat ne drejtim te qendres se buzes.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Ngjyra

flamboyant orange, gipsy pink, pink nectar, true red

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Buzekuq Pupa – I’M”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit