Buzekuq Pupa – I’M

1,500 L

I pigmentuar , i bute , i rehatshem.

Fshij
SKU: N/A Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

I forte dhe i paster, definon buzet me nje ngjyre shume te pigmentuar, qe me aplikimin e parë, per nje rezultat te persosur. I bute, I lehte qendron ne menyre te perkryer mbi buze me nje rehati absolute.

Aplikimi:

Aplikoni mbi buzen e siperme duke filluar nga qendra drejt cepave te buzes. Me pas aplikoni ne buzen e poshtme nga cepat ne drejtim te qendres se buzes.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Ngjyra

flamboyant orange, gipsy pink, pink nectar, true red

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Buzekuq Pupa – I’M”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.