Back

Gloss per buzet Collistar – volum i menjehershem

2,000 L

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Nje shkelqyes i parezistueshem. Me nje dizajn te çmuar, formule revolucionare qe garanton nje efekt volumrrites, i patejkalueshem persa i perket ngjyres se shkelqyer dhe efektit te tij.

Aplikimi:

Perhapeni njetrajtesisht mbi buze.

Format: 7 ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Gloss per buzet Collistar – volum i menjehershem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.