Rimel Collistar – Infinito – High Precision

2,600 L

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Per qerpike te shendetshem, te harkuar, me volum, me ngjyre intensive. Rezistent ndaj ujit.

Aplikimi:

I pajisur me nje furce revolucionare, rimeli aplikohet ne te gjithe gjatesine e qerpikut duke filluar nga rrenja drejt majes per ti dhene volum dhe per te krijuar harkimin e shume deshiruar.

Format: 11ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Rimel Collistar – Infinito – High Precision”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.