Penel per syte Collistar – Tecnico

2,400 L

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Ky penel garanton krijimin e nje grimi te sakte dhe qe zgjat. Eshte ideal per njerezit jo eksperte fale lehtesise se jashtezakonshme ne aplikimin e linjave te pastra, me intensitet. Formula e tij hidratuese dhe mbrojtese siguron mbrojtje maksimale per lekuren delikate të qepallave.

Aplikimi:

Aplikoni para rimelit, sa me afer linjes se qerpikeve, ne menyre te tille qe te shmangni krijimin e nje hapesire ndermjet qerpikeve dhe qepallave te syve.

Format: 2.5ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Penel per syte Collistar – Tecnico”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.