Back

Fondatine shkelqyese Pupa – me efekt drite hije – SPF 10

2,400 L

Mbulim mesatar. Komforte dhe e lehte per tu aplikuar.

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Fondatina Active Light Pupa thekson shkelqimin natyral te fytyres. Komforte dhe e lehte per tu aplikuar. Mbulim mesatar.

Format: 30 ml

Aplikimi:

Tundeni mire para aplikimit. Vendosni mbi pjesen e siperme te dores nje sasi te vogel dhe shperndajeni mbi lekuren e fytyres dhe qafes duke filluar nga qendra me drejtim nga jashte me levizje te lehta rrotulluese.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Fondatine shkelqyese Pupa – me efekt drite hije – SPF 10”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.