Back

Fondatine shkelqyese Pupa – me efekt drite hije – SPF 10

2,400 L

Mbulim mesatar. Komforte dhe e lehte per tu aplikuar.

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Fondatina Active Light Pupa thekson shkelqimin natyral te fytyres. Komforte dhe e lehte per tu aplikuar. Mbulim mesatar.

Format: 30 ml

Aplikimi:

Tundeni mire para aplikimit. Vendosni mbi pjesen e siperme te dores nje sasi te vogel dhe shperndajeni mbi lekuren e fytyres dhe qafes duke filluar nga qendra me drejtim nga jashte me levizje te lehta rrotulluese.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Fondatine shkelqyese Pupa – me efekt drite hije – SPF 10”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit