Korrektor Collistar – efekt lifting

2,300 L

 

 

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Korrektori Collistar kombinon veprimin korrigjues me nje efekt te menjehershem lifting qe zbut dhe kamuflon ne menyre perfekte qeskat poshte syrit dhe rrathet e zinj perreth tyre. Fale formules se pasur me vitamine E dhe filtrin UV  hidraton lekuren, e mbron ate dhe gjithashtu ngadaleson procesin e plakjes. Eshte e pershtatshme per cdo lloj lekure.

Aplikimi:

Aplikoni aty ku eshte e nevojshme dhe me pas perhapeni me majat e gishtave. Toni me i hapur i ngjyres mund te perdoret gjate konturimit te fytyres per te ndricuar pjesen poshte syve, mjekren dhe pjesen e ballit ndermjet dy vetullave.

Format: 5 ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Korrektor Collistar – efekt lifting”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.