Buzekuq Collistar – Art Design

2,400 L

Buzekuq si nje veper arti

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Te mrekullon menjehere me dizajnin e vecante, nje kryeveper e vogel e krijimtarise Italiane. Me pas te pushton me kenaqesine qe te dhuron tekstura e saj kremoze e bute, e me ngjyren e plote dhe te gjalle qe i ben buzet papritur me sensuale. Dite pas dite, ne saje te nje ekstrakti te çmuar te manave te kuqe, redukton rrudhat e vogla, duke i bere buzet me te plota dhe me te buta.

Aplikimi:

Perhapet njetrajtesisht mbi buze, pasi te jene konturuar keto te fundit me lapsin profesional te buzeve.

Format: 3.5ml

 

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Buzekuq Collistar – Art Design”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.