Fondatine fluide Pupa – SFP 15

2,400 L

Ultra e lehte, shkrihet me lekuren e fytyres per te dhene nje efekt natyral dhe rrezatues. Reduktuese difektesh.

E pershtatshme per cdo lloj lekure.

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Fondatina Like a Doll Pupa eshte ultra e lehte. Shkrihet me lekuren e fytyres per te dhene nje efekt natyral dhe rrezatues. Reduktuese difektesh. Mbron lekuren nga rrezet e demshme te diellit dhe parandalon plakjen e hershme.

Format: 30 ml

Aplikimi:

Tundeni mire para aplikimit. Vendosni mbi pjesen e siperme te dores nje sasi te vogel dhe shperndajeni mbi lekuren e fytyres dhe qafes duke filluar nga qendra me drejtim jashte me levizje rrotulluese te lehta.

 

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Fondatine fluide Pupa – SFP 15”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.