Puder Bronzer Collistar – Duo

3,400 L

Dy ne nje: nje pjese eshte puder me efekt mat saten dhe pjesa tjeter puder me efekt ndricues perle… Mbron dhe Hidraton lekuren.

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Nje pluhur bronzues me dy karakteristika te rendesishme : ngjyra e saj dhe vetia e shkelqyer hidratuese. Nje kombinim origjinal i dy pudrave bronzuese. Nje me efekt saten, dhe tjetra me efekt perle, duke ju dhene lirine per te krijuar efektin natyral qe i shkon me per shtat lekures suaj. Testet klinike kane treguar se vetite hidratuese te acidit Hyaluronic te mikroenkapsuluara parandalojne tharjen e lekures, ndersa vitamina E mbron lekuren nga radikalet e lira.

Aplikimi:

Per nje rezultat perfekt Collistar rekomandon 3 menyra te ndryshme aplikimi:

BRONZING  Merrni te njejten sasi per te dy ngjyrat dhe aplikoni ne te gjithe fytyren me levizje cirkulare nga poshte lart.

MAKE-UP Perdorni ngjyren me efekt mat si blush ne cepat e syve dhe ne te dyja anet e hundes, kurse ngjyren me efekt perle aplikojeni poshte vetullave dhe ne qepallat e syve.

SCULPTING EFFECT Aplikoni ngjyren me efekt mat poshte mollezave, ne te dyja anet e hundes per te konturuar fytyren, kurse ngjyren me efekt perle aplikojeni mbi molleza, hunde dhe mjeker per te ndricuar fytyren.

Format: 9 g

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Puder Bronzer Collistar – Duo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.