Fondatine Made to Last Pupa – SPF 10

2,400 L

E krijuar per te zgjatur ne kohe me komfortin maximal.

Pa permbajtje vajore

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Fondatine Pupa – Made to Last – fuqi ekstreme e mbulimit me nje efekt mat natyral. Ngjyra e saj dhe pamja do te qendrojne pa ndryshuar gjate gjithe dites. Fale permbajtjes se lengshme eshte shume e lehte per tu aplikuar.

Format: 30 ml

Aplikimi:

Tundeni mire para aplikimit. Vendosni mbi pjesen e siperme te dores nje sasi te vogel dhe shperndajeni mbi lekurene e fytyres dhe te qafes duke filluar nga qendra me drejtim jashte me levizje rrotulluese te lehta.

 

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Fondatine Made to Last Pupa – SPF 10”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.