Laps profesional per syte Collistar

1,800 L

Laps qe zgjat ne kohe, rezistent ndaj ujit, sfumues i shkelqyer!

Kategorite: , , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Per nje mbremje te vecante dhe per tu ndjere super seksi Collistar propozon lapsin profesional Smoky Eyes. Tipari kryesor i ketij produkti eshte tekstura super versatile dhe e sfumueshme qe mundeson arritjen e efekteve me pak dramatike. Permban Vitamine E, vaj i Jojoba dhe vaj orizi me veti anti-oksiduese.

Aplikimi:

Mund te perdoret edhe si nje penel klasik per te theksuar konturin e syve, por mund te shnderrohet edhe ne nje hijezues te shkelqyer me ndihmen e anes se kundert te lapsit.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Laps profesional per syte Collistar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.