Puder Bronzer Pupa

2,400 L

Per nje pamje te ngrohte , diellore

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Kjo puder bronzer eshte perfekte per te konturuar dhe ngrohur fytyren ne perimentrin e saj, poshte mollezave, rreth ballit, poshte nofulles. Zgjat gjate gjithe dites.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Puder Bronzer Pupa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.