Laps per syte Pupa – True Eyes

1,600 L

Per vija precise, te definuara dhe te pastra…

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Ploteson ne menyre perfekte rimelin dhe grimin e syve, pasi si nje laps profesional krijon vija te pastra dhe precize.

 

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Laps per syte Pupa – True Eyes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.