Puder kompakte Collistar – efekt mendafshi

3,200 L

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Pudra kompakte Collistar eshte krijuar per ti dhene prekjen e fundit nje pamjeje perfekte duke fiksuar grimin. Formula e saj hidratuese, mbrojtese dhe kunder plakjes e le lekuren te bute si mendafsh , te mbrojtur.

Aplikimi:

Aplikoni ne te gjithe perimetrin e fytyres pas fondatines me ndihmen e sfungjerit qe gjendet brenda kutise ose me ndihmen e nje furce. Per nje efekt akoma me natyral largoni produktin e tepert nepermjet nje furce te paster.

Format: 7 gr

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Puder kompakte Collistar – efekt mendafshi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.