Laps per buzet Pupa – True Lips

1,700 L

Ngjyre e pigmentuar… E bute, e lehte per tu perdorur…

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

True lips konturon dhe definon buzet me nje ngjyre super te pigmentuar. Tekstura e tij e bute e ben shume te rehatshem dhe te lehte per tu aplikuar. Mund te perdoret si ngjyrues per buzet, ose si konturues perpara aplikimit te buzekuqit per te rritur jetegjatesine e ketij te fundit.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Laps per buzet Pupa – True Lips”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.