Puder pluhur Collistar – efekt mendafshi

3,600 L

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

E perbere nga grimca ultra te mikronizuara dhe e pasur me vitamine E, acid hialurik dhe nje filter UV, kjo puder pluhur hidraton lekuren, e mbron ate kunder radikaleve te lira dhe rrezeve te demshme, duke e bere jashtezakonisht te bute si mendafsh. Vjen ne nje kuti klasike ngjyre ari dhe opaline.

Sherben per te fiksuar grimin duke plotesuar nje pamje perfekte.

Aplikimi:

Aplikoni ne te gjithe perimetrin e fytyres pas fondatines. Per nje efekt akoma me natyral largoni produktin e tepert nga fytyra me ndihmen e nje furce.

Format: 35 gr

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Puder pluhur Collistar – efekt mendafshi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.