Laps profesional per buzet Collistar

1,800 L

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

I bute dhe i lehte per tu perhapur, ky laps  zoteron sukses fale pershtatshmerise se tij te jashtezakonshme. Mund te perdoret si laps per konturimin e buzeve ose si ngjyroses buzesh duke e perhapur me ndihmen e furces. Formula e tij rezistente ndaj ujit siguron nje kohezgjatje ektremisht te gjate.

Aplikimi:

Aplikoni ngadale duke ndjekur linjen natyrale te konturit te buzeve dhe me pas perhapeni ngjyren me ndihmen e furces.

Format: 1.2ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Laps profesional per buzet Collistar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.