Laps per vetullat Pupa – High Definition

1,700 L

Rezistent ndaj ujit… Ngjyre qe zgjat, pa rrezikun e zbehjes, sfumimit…

Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Maja e holle e lapsit garanton nje aplikim super te definuar per te konturuar vetullat me lehtesi. E pasur me vitamine E dhe derivate te vitamines C, te cilat kane veti antioksiduese.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Laps per vetullat Pupa – High Definition”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.