Versace Bright Crystal – Eau de toilette 50ml

8,200 L

Sensuale dhe feminile, gjithmone joshese.

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

E frymezuar nga aromat florale te preferuara te Donatella Versace, kjo arome magjepsese dhe elokuente, simbolizon gruan Versace e cila eshte e forte dhe e sigurt per hijeshine e saj.

Permban : lule lotusi, manjole, qelibar vegetal, shege, akajou, myshk.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Versace

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Versace Bright Crystal – Eau de toilette 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.