Narciso Rodriguez poudree – Eau de parfum 50ml

9,800 L13,000 L

Arome qe magjeps!

50ml
90ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje perzierje e parezistueshme e drureve sensuale, trendafilit Bullgar dhe jaseminit te bardhe rrethojne zemren e myshkut per te krijuar nje arome elegante qe magjeps.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Narciso Rodriguez

Formati

50ml, 90ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Narciso Rodriguez poudree – Eau de parfum 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.