FlowerbyKenzo – Eau de parfum

9,100 L

Florale… Kontemporane… E pangaterrueshme…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje grua takon nje lulekuqe. Pas kontaktit kthehet ne nje zane. Se bashku ato magjepsin qytetin, i bejne njerezit te buzeqeshin, e bejne boten akoma e me te bukur. E tille eshte fuqia e kesaj lulje te spikatur, te brishte por njekohesisht edhe shume te forte. Vetem nje arome florale e pazakonte mund te simbolizoje nje lulekuqe dhe te shprehe fuqine e saj poetike. Flower by Kenzo eshte nje arome kontemporane e krijuar per femren urbane qe kerkon frymezim dhe perteritje ne natyre.

Permban: trendafil bullgar, myshk i bardhe, kanelle, vanilje, vjollce, opoponax, murriz i eger.

Format 50 ml.

 

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Kenzo

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “FlowerbyKenzo – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.