Givenchy Live Irresistible – Eau de parfum

10,400 L12,400 L

E shkelqyer! E parezistueshme!

Aroma e saj eshte djegese dhe e embel, ashtu si vete ajo.

50ml
75ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Aroma e saj eshte djegese dhe e embel, ashtu si ajo.  Live Irrésistible eshte nje koktej i mrekullueshem me lule, fruta dhe ereza  qe i jep jete – nje Eau de Parfum surprizues me nje karakter te gjalle dhe te guximshem. Motoja juaj: ti jeton vetem nje here. Te qenit vetvetja eshte ajo qe ju ben te parezistueshem, ndaj jetoni jeten tuaj ne maksimum me Live Irresistible.

Notat kryesore: ananas.

Notat e mesme: trendafil pikant.

Notat baze: qelibar.

 

 

 

 

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Givenchy

Formati

50ml, 75ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Givenchy Live Irresistible – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.