Dolce & Gabanna Light Blue – Eau de toilette

8,200 L

E parezistueshme, si gezimi i jetes…

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje arome mahnitese, e papermbajtshme si gezimi i jetes. Parfumi eshte i ngjyrosur me gjallerine e limonit sicilian, lumturine e molles se Granny Smith, dhe spontanitetin e zymbylit. Baza e thelle dhe e vertete misheron karakterin e drurit te kedrit, plotesine e qelibarit, dhe perqafimin e myshkut.

Shishja ne vetvete eshte e forte, duke reflektuar gruan moderne te sotme.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Dolce&Gabbana

Formati

50ml, 100ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Dolce & Gabanna Light Blue – Eau de toilette”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.