Dolce Gabbana Light Blue – Eau de toilette

7,000 L

I fresket… Pikant… Sensual…

75ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Dolce & Gabbana Light Blue pour Homme, gezimi i jetes dhe joshjes nga Dolce & Gabbana. “Light Blue” eshte bere per meshkujt sensual dhe moderne, per ate qe i pelqen te kujdeset per veten. Parfumi kap esencat e  fresketa, pikante dhe sensuale të Mesdheut, te cilat jane perfekte per te joshur.

Permban: rozmarine, bergamot, mandarine siciliane, dellinje, piper Sichuan, myshk lisi amerikan.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Dolce&Gabbana

Formati

75ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Dolce Gabbana Light Blue – Eau de toilette”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.