Back

Narciso Rodriguez for her Fleur Musc – Eau de parfum

9,800 L

Florale… Sensuale…

50ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje nderthurje e rralle lulesh roze, me permbajtje trendafili, pulpe pjeshke, qelibarit te bute dhe myshkut te drurit. Aroma for her Fleur Musk merr nje aspekt madheshtor, sensual, dhe intoksikues qe misheron elegancen e vertete dhe luksin e perjetshem.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml

Marka e parfumit

Narciso Rodriguez

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Narciso Rodriguez for her Fleur Musc – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.