Cartier La Panthere – Eau de parfum

10,800 L13,900 L

50ml
75ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Le panthere, nje arome magjepsese qe pasqyron nje grua te lire dhe pasionante.
“Çdo grua ka nje pjese feline brenda saj dhe çdo lule ka nje esence kafsherore te fshehur” Mathilde Laurent. Le panthere ofron nje akord te ri unik, si kombinim i nje luleje dhe nje ndjesie: një arome florale feline… Per te shprehur feminilitet, eshte zgjedhur lule Gardenia, e cila eshte sensuale por njekohesisht dhe delikate. Per nje prekje kafsherore, instiktive eshte krijuar nje myshk I bute si mendafshi.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml, 75ml

Marka e parfumit

Cartier

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Cartier La Panthere – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.