Back

Splendida Bvlgari Iris D’or – Eau de parfum

8,800 L

50ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Koleksioni Splendida i BVLGARI sublimon aspektet me te cmuara te luleve me fisnike te parfumerise. Splendida Iris D’or eshte nje vello prej mendafshi pluhur, e lare me substanca fisnike dhe natyrale, qe ndricohen nga nje aure e arte.

Permban: gjethe Vjollce, oriz, lule Mimoza, vetiver, fasule Tonka, dru Sandali.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml

Marka e parfumit

Bvlgari

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Splendida Bvlgari Iris D’or – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.