Armani Si Passione – Eau de Parfum

10,800 L15,200 L

Nje kombinim i parezistueshem i hirit, fuqise dhe pavaresise se shpirtit

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Zbuloni aromen e re femerore nga Giorgio Armani, Sì Passione. Kjo arome rrezellitese, florale, frutore qe  permban trendafil dhe dru te vaniljes u krijua per gruan pasionante, feminile dhe te lire. Ngjyra e kuqe e shishes reflekton esencen e pasionit dhe, sipas fjaleve te Z.Armani, është “një kombinim i parezistueshem i hirit, fuqise dhe pavaresise se shpirtit”.⠀⠀⠀

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml, 100ml

Marka e parfumit

Giorgio Armani

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Armani Si Passione – Eau de Parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.