Armani Si Intense – Eau de parfum

8,900 L

E guximshme. Glamoroze.

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

E guximshme. Glamoroze. Si Intense – Eau de parfum thekson sensualitetin e gruas. Elementi kryesor eshte nje esence joshese e vaniljes vishnje, e kombinuar me freezine e mendafshte, dhe chypren elegante. Si Intense eshte per gruan qe perqafon jeten dhe deshiron te kete gjithcka.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml, 100ml

Marka e parfumit

Giorgio Armani

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Armani Si Intense – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.