Lancome La Vie Est Belle – Eau de parfum

10,300 L15,700 L

Nje arome qe e ben jeten akoma e me te bukur.

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

“La vie est belle”, nje shprehje franceze qe do te thote “Jeta eshte e bukur”, manifestim i nje epoke te re. Eshte per gruan qe jeton ne te tashmen, e cila eshte e mbushur me ndershmeri dhe mirenjohje, dhe qe eshte e lire nga kufizimet shoqerore, per te ndricuar rrugen e saj unike. Universale por njekohesisht dhe personale, feminiliteti i Lancome eshte zgjedhur me deshire te plote nga femrat. Zgjedhja per te jetuar jeten dhe per ta mbushur me bukuri.

Permban: zambak, patchouli, jasemin, portokall Tunizian.

 

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Lancome

Formati

50ml, 100ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Lancome La Vie Est Belle – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.