Dior J’adore – Eau de parfum

10,700 L14,800 L

J’adore , feminiliteti absolut…

Tribut i pasionit per lulet!

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

J’adore Eau de Parfum eshte buqeta ideale – e perpunuar imtesisht deri ne detajin e fundit, si nje lule e bere me porosi. Esenca e Ylang-Ylang nga Komori i jep aromes nje prekje te bute ekzotike. Trendafili  i sofistikuar dhe i bollshem, vjen pastaj per te ngrohur shqisat. E fundit por jo me pak e rendesishme, nje duo e jasemineve perfaqeson nje perqafim te persosur. Jasemin “Grandiflorum” nga Grasse, nje lule fisnike, del nga sensualiteti i saj delikat, per te punuar ne harmoni me jasemini sambak, “lulja e perëndive”.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Dior

Formati

50ml, 100ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Dior J’adore – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.