Back

Bvlgari Splendida Jasmin Noir – Eau de parfum

10,600 L

50ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Me koleksionin Splendida Bvlgari,  sublimohen aspektet me te çmuara te luleve me fisnike te parfumerise. Splendida Bvlgari Jasmin Noir eshte nje dualizem lulesh, duke shkelur kodet e parfumerise me aroma te pastra dhe te pasura.

Notat kryesore: Gardenia, nota jeshile

Notat e mesme: Jasemin, bajame

Notat baze: jamball, fasule tonka, patchouli, dru Kashmiri.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml

Marka e parfumit

Bvlgari

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Bvlgari Splendida Jasmin Noir – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.