Gucci Flora – Eau de Parfum

10,400 L

50ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Koleksioni Flora prezantohet me paketimin shumengjyresh, duke theksuar floren dhe faunen, i projektuar fillimisht nga artisti Vittorio Accornero ne vitet 1960. Motivi i lules i ka magjepsur femrat per detajet dhe te vecantat qe ato percjellin. Karakterizohet nga nota te fresketa te agrumeve te kombinuara me bozhure te bukur. Konbinimi i trendafilit i balancuar me perberesit e tjere japin nje rezultat mbreselenes.

Notat kryesore: bozhure, agrume mandarin, portokall

Notat e mesme: osmanthus, rose

Notat baze: dru sandal, patchouli, piper roze.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml

Marka e parfumit

Gucci

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Gucci Flora – Eau de Parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.