Back

Dolce & Gabbana The Only One – Eau de parfum

11,900 L

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Parfumi i ri floral prezanton esencen e feminilitetit te sofistikuar e hipnotizues.
Ky Eau de Parfum manifeston gruan, me bukurine e saj rrezelluese dhe deshiren e saj per jete. Gruaja eshte ne qender te vemendjes ne cdo rast, ajo eshte The Only One.
Aroma e The Only One eshte unike per kombinimin e sofistikuar te manushaqes, kafese dhe irisit, per ti dhene jete nje parfumi intrigues.

Permban: vjollce, bergamot, kafe, iris, vanilje e patchouli.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml, 100ml

Marka e parfumit

Dolce&Gabbana

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Dolce & Gabbana The Only One – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.